Zadzwoń
691 884 945
ikona telefon
logo Facebook
pracownicy przeprowadzki Poznań

Usługi przeprowadzkowe

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h w każdym dniu tygodnia, świadczymy usługi o jak najwyższej jakości klientom indywidualnym oraz małym i dużym instytucjom.

Przewożony przez nas towar jest ubezpieczony, Polisą OC Przewoźnika na kwotę 400.000,00 złotych oczywiście nie ponoszą Państwo z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń lub zniszczeń mają Państwo prawo do odszkodowania.

Z nami możecie być spokojni o powierzony nam dobytek na czas przeprowadzki i transportu.

Każde auto w naszej firmie na swoim wyposażeniu posiada niezbędne elementy i narzędzia (takie jak wózki, skrzynki do Państwa dyspozycji do przewożenia małych elementów, kartony, folie, taśmy, koce przemysłowe, maty antypoślizgowe, pasy zabezpieczające przewożony ładunek oraz niezbędne narzędzia monterskie do demontażu oraz montażu urządzeń gospodarstwa domowego) do usprawnienia wykonywanej przez nas usługi przeprowadzki.

Mają Państwo dzięki temu pewność, że ładunek jest bardzo dobrze zabezpieczony podczas  transportu.

Świadczymy również usługi utylizacji tzn. wywozu niepotrzebnych lub z użytych mebli oraz sprzętu AGD i RTV z mieszkań, strychów, piwnic i garaży.

Wszyscy nasi pracownicy przed rozpoczęciem pracy są odpowiednio przeszkoleni z zakresu sprawnego, bezpiecznego jak i  profesjonalnego załadunku oraz  rozładunku Państwa mienia.

Przeprowadzki wykonujemy w profesjonalnych grupach dwu lub na życzenie klienta trzy osobowych zespołach.

mapa przeprowadzki Poznań

Kontakt

PrzeprowadzkiWielkopolska.pl
DML Dawid Ruszczyński

ul. Keplera 4J/4
60-158 Poznań

biuro@przeprowadzkiwielkopolska.pl
tel. 691 884 945